GALERİ

DAİRELERİMİZ Dairelerimiz 2017 yılında apart daire konsepti ile kurulmuştur. Avsa Merkez’de bulunan apart dairelerimiz 3,4,5,6 ve 7 kişiliktir. Tüm eşyalar yeni ve tertemizdir.1+0 ,1+1 ve 2+1 seçeneklerimiz mevcuttur. Konum itibariyle İdo İskelesi’ne 300 metre mesafededir. Denize uzaklığı 5 metredir. Dairelerimiz Avşa Lunapark karşısındadır. Bütün Dairelerimizde balkon, banyo, mutfak, internet, buzdolabı, elbise dolabı, tv ve her türlü mutfak araç gereci bulunmaktadır.
UÇAR DAİRE Daire 2 oda 1 salon 1 mutfak 1 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır.Bahçelidir.9-10 kişi konaklayabilmektedir. Denize mesafesi 250 metredir. Villa bölgesinde bulunmaktadır.
ODALARIMIZ Motelimiz 2000 yılında apart motel konsepti ile kurulmuştur. Avsa Merkez’de bulunan apart motelimiz 4 katlıdır.20 adet apart odadan oluşmaktadır. Motelimiz bahçelidir. Özellikle aile tatilleri için olmazsa olmaz bir niteliğe sahiptir. Apart motelimizde ücretsiz olarak otopark imkanı yer almaktadır. Bunun yanı sıra sürekli olarak erişim sağlanabilecek bir de wifi ağ bağlantısı vardır. Uçar Motel Avşa İdo İskelesi’ne 500 metre mesafededir. Motelimiz denize sadece 100 metrelik bir uzaklıktadır. Bu sebep ile denizin muhteşem dokusu ile zaman geçirirken bir yandan da yeşilin keyfini bahçemizde çıkartabilirsiniz.