HAKKIMIZDA

Motelimiz 2000 yılında apart motel konsepti ile kurulmuştur. Avsa Merkez’de bulunan apart motelimiz 4 katlıdır.20 adet apart odadan oluşmaktadır. Motelimiz bahçelidir. Özellikle aile tatilleri için olmazsa olmaz bir niteliğe sahiptir. Apart motelimizde ücretsiz olarak otopark imkanı yer almaktadır. Bunun yanı sıra sürekli olarak erişim sağlanabilecek bir de wifi ağ bağlantısı vardır.

Uçar Motel Avşa İdo İskelesi’ne 500 metre mesafededir. Motelimiz  denize sadece 100 metrelik bir uzaklıktadır. Bu sebep ile denizin muhteşem dokusu ile zaman geçirirken bir yandan da yeşilin keyfini bahçemizde çıkartabilirsiniz

Sitemizin Menü Bölümünde beş ayrı işletmemizin tanıtımı bulunmaktadır. Beş işletmenin de konumları, özellikleri, konaklama biçimleri, fiyatları ve sundukları hizmetle birbirinden farklıdır.

Lütfen konaklamak istediğiniz işletmenin denize olan mesafesini, merkeze olan mesafesini, bahçeli olup olmadığınım vb. özelliklerini teyit ettikten sonra rezervasyon işleminizi yaptırınız.

Sitemizde yer alan 5 işletmenin tüm özellikleri menü bölümünde yer almaktadır. Beş işletmenin adı ve özellikleri aşağıda kısaca belirtilmektedir.

1-UÇAR MOTEL   :  Uçar Motel denize 100 metre mesafede ve bahçelidir.

2-ÇAKIR APART   :Denize 5 adım mesafededir. Denize sıfır binanın hemen arkasındaki bina konumundadır.

3-DAİRELERİMİZ : Dairelerimiz 1 yatak odası 1 salon banyo, balkon ve mutfaktan oluşmaktadır. Denize mesafesi 10 adımdır.

4-UÇAR DAİRE   :Uçar Daire 2 oda 1 salon 1 mutfak 1 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır.Bahçelidir.9-10 kişi konaklayabilmektedir. Denize mesafesi 250 metredir. Villa bölgesinde bulunmaktadır.

5-ROZA APART  :Dairelerimiz 2018 yılında apart daire konsepti ile kurulmuştur. Roza Apart Avsa Merkez’de bulunmaktadır.15 adet 1+1 ve 2+1 daireden oluşmaktadır. Özellikle aile tatilleri için olmazsa olmaz bir niteliğe sahiptir. Roza Apart İDO İskelesi’ne 100 metre mesafededir. Apart Otelimiz denize sadece 10 metrelik bir uzaklıktadır.